Merlin real estate

€ 155,500

Apartment for sale

#19931018

Tirana - city, Dritan Hoxha Str

89 m²

2

6th

Basic Criteria

Property

Apartment

Enquiry type

sale

ID

19931018

Price

€ 155,500

Price per m²

1,747 €/sq.m.

Property Details

Area

89 m²

Floor

6th

Elevator

Yes

Levels

1, Internal stairs

Road type

Asphalt

Zone

Residential zone

Rooms

Living rooms

1

Rooms

2

Bathrooms + WC

1 + 1

Kitchens