Merlin real estate

€ 115.000

Appartement te koop

#19920750

Tirana Suburbs, Koder Kamez - Institute

114 m²

2

2

Listing Features

Categorie

Appartement

Beschikbaar voor

verkoop

ID

19920750

Prijs

€ 115.000

Prijs per m²

1.009 €/m²

Eigenschapsdetails

Gebied

114 m²

Verdieping

2

Lift

Ja

Niveaus

1, Interne trap

Woonkamers

1

Kamers

2

Badkamers + wc

2 + 2

Keukens