Merlin real estate

€ 161.000

SHITET APARTAMENT 3+1+2TUALETE+ GARAZH NE PASKUQAN.

#19880188

Rruga Lidhja Prizrenit, Paskuqan 1047

Tiranë - qyteti, Paskuqan

114 m²

3

6-ti

Përshkrim

SHITET APARTAMENT 3+1+2TUALETE+ GARAZH NE PASKUQAN.

Shitet Apartament 3+1+2+ post parkimi ne rrugen Lidhja e Prizrenit, te Paskuqanit. Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2 bruto, dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte ne fazen e shtrimit te pllakave. Ai ka nje planimetri te rregullt qe jep mundesine e ndarjes ne dy apartamente nga 1+1, per me teper shikoni planimetrite. Apartamenti ka orientim nga Jugu.
Ai ka ventrata te larta ne secilin ambient qe perfton ndricim te plote dhe ajrim. Sistem termik dhe akustik ne te gjithe murin perimetral te apartamentit. Ne fund te vitit eshte gati per banim.
Organizimi:
3 dhoma gjumi
2Tualet
1 salle ndenje,
1 ballkon
1 post parkimi i perfshir ne cmim.
SHITET PER 161,000 EURO
Kodi ED-200

Kriteret Bazë

Pronë

Apartament

Lloji i Kërkesës

shitje

ID

19880188

Çmimi

€ 161.000

Çmimi për m²

1.412 €/m2

Detajet e Pronës

Sipërfaqja

114 m²

Kati

6-ti

Ashensor

Po

Katet e pronës

1, Shkallë të brëndshme

Orientim

Jug

Dhoma

Dhomë ndënje

1

Dhoma

3

Banjo + WC

2 + 2

Kuzhina

Vendndodhja në hartë

Rruga Lidhja Prizrenit, Paskuqan 1047

Tiranë - qyteti, Paskuqan