€ 98.300

Διαμέρισμα προς πώληση

#19888480

Tirana - city, Former Aviation Field - Garden Residence

65 τ.μ.

1

4ος

Χαρακτηριστικά Αγγελίας

Ακίνητο

Διαμέρισμα

Διαθέσιμο προς

πώληση

ID

19888480

Τιμή

€ 98.300

Τιμή ανά τ.μ.

1.512 €/τ.μ.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Εμβαδόν

65 τ.μ.

Όροφος

4ος

Επίπεδα

1

Δωμάτια

Σαλόνια

1

Δωμάτια

1

Μπάνια + WC

1 + 1

Κουζίνες

1

Χαρακτηριστικά Κατασκευής

Έτος κατασκευής

Υπό κατασκευή

Τοποθεσία στο χάρτη

Tirana - city, Former Aviation Field - Garden Residence