Merlin real estate

€ 75.000

Byt na prodej

#19934366

Tirana - city, Ali Demi

50 m²

1

8th

Výpis funkce

Kategorie

Byt

K dispozici pro

prodej

ID

19934366

Cena

€ 75.000

Cena za m²

1.500 €/m²

Podrobnosti o nemovitosti

Plocha

50 m²

Patro

8th

Výtah

Ano

Úrovně

1, Vnitřní schody

Pokoje

Obývací pokoje

1

Pokoje

1

Koupelny + WC

1 + 1

Kuchyně