Merlin real estate
Rruga Bilal Golemi ne zonen Komuna e Parisit Tirane, Komuna e Parisit - Kristal Center (Tirana - city)
Merlin real estate
+355684044520
Email: info@merlinimobiliare.com
Stanovanje prodaja Dritan Hoxha Str (Tirana - city)
€ 155.500, 89 m²
Koda nepremičnine:
19931018
| Stanovanjski objekti |
Stanovanje |
| Cena |
€ 155.500 |
| Površina v m² |
89 m² |
| Cena za m² |
€ 1.747 |
| Soseska |
Dritan Hoxha Str (Tirana - city) |
| Cona |
Stanovanjska cona |
| Sobe |
2 |
| Nadstropje |
6 |
| Etaže |
1 |
| Kuhinje |
1 |
| Dnevne sobe |
1 |
| Kopalnice |
1 |
| WC |
1 |
| Stanje |
- Tip poda: Keramične ploščice,
|