Merlin real estate
Rruga Bilal Golemi ne zonen Komuna e Parisit Tirane, Paris Commune (Tirana - city)
Merlin real estate
+355684044520
Email: info@merlinimobiliare.com
Stanovanje prodaja Paskuqan
€ 161.000, 114 m²
Koda nepremičnine:
19880188
| Stanovanjski objekti |
Stanovanje |
| Cena |
€ 161.000 |
| Površina v m² |
114 m² |
| Cena za m² |
€ 1.412 |
| Soseska |
Paskuqan (Tirana - city) |
| Sobe |
3 |
| Nadstropje |
6 |
| Parkirno mesto |
Da |
| Etaže |
1 |
| Kuhinje |
1 |
| Dnevne sobe |
1 |
| Kopalnice |
2 |
| WC |
2 |
| Stanje |
Pleskano |
- Značilnosti nepremičnine :
- Dvigalo,
- Balkon,
- Notranje stopnišče,
- Lega: Jug,
- Vrsta stekla: Dvojno steklo,
|