Properties listed in Tirana

Compare properties

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT

85,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT Apartamenti eshte 3+1 dhe ka nje siperfaqje prej 90.7 m2,( NETO). Respektivis [more]
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT Apartamenti eshte 3+1 dhe ka nje siperfaqje prej 90.7 m2,( NETO). Respektivis [more]

JEPET ME QERA ECHANGE TEK QYTET STUDENTI

300 € /muaj
JEPET ME QERA ECHANGE TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera Echange tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. [more]
JEPET ME QERA ECHANGE TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera Echange tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. [more]

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali

110,000 €
Shitet Apartament 2+1 tek Kristali Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartam [more]
Shitet Apartament 2+1 tek Kristali Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartam [more]
22 118 m2shiko me shume

Shitet Lokal tek Komuna e Parisit

1,800 € euro/m2
Shitet Lokal tek Komuna e Parisit Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje sipe [more]
Shitet Lokal tek Komuna e Parisit Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje sipe [more]
2 126 m2shiko me shume

Shitet toke tek Spitali Amerikan 2

500 € /m2
Shitet toke tek Spitali Amerikan 2 Shitet toke me nje siperfaqje 414 m2,  tek Spitali Amerikan 2. Toka ndodhet 100 [more]
Shitet toke tek Spitali Amerikan 2 Shitet toke me nje siperfaqje 414 m2,  tek Spitali Amerikan 2. Toka ndodhet 100 [more]

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

60,000 €
Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartam [more]
Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartam [more]
okazion i ri

Okazion! Shitet Ambjent Biznesi tek Fresku

370 € per m2
Shitet tek Fresku (50m larg nga rruga kryesore) ambjent biznesi me siperfaqe 280 m2. Ndodhet brenda nje kompleksi r [more]
Shitet tek Fresku (50m larg nga rruga kryesore) ambjent biznesi me siperfaqe 280 m2. Ndodhet brenda nje kompleksi r [more]

Shitet papafingo tek Gjykata e Rrethit te Ti...

350,000 €
Tek gjykata e rrethit tirane shitet kati i fundit i nje pallati, me hyrje me vete indipedente dhe dere te bliduar n [more]
Tek gjykata e rrethit tirane shitet kati i fundit i nje pallati, me hyrje me vete indipedente dhe dere te bliduar n [more]
72 355 m2shiko me shume

Shitet Vila tek Kopeshti Zoologjik

600,000 €
Shitet vila 4-kateshe prane Kopshtit Zoologjik. Me nje siperfaqe totale prej 600m2 truall dhe 550 m2 siperfaqe nder [more]
Shitet vila 4-kateshe prane Kopshtit Zoologjik. Me nje siperfaqe totale prej 600m2 truall dhe 550 m2 siperfaqe nder [more]

Shitet Tokë tek Liqeni i Thatë për Rezidencë

250 € per m2
Shitet tokë te Liqeni i Thatë 1050 m2 e përshtatshme për rezidencë luksi. Vënd panoramik ku si Parkun e Liqenit ash [more]
Shitet tokë te Liqeni i Thatë 1050 m2 e përshtatshme për rezidencë luksi. Vënd panoramik ku si Parkun e Liqenit ash [more]
1,050 m2shiko me shume

Shitet Toke tek Liqeni i Thate

110 € per m2
SHITET TOKA TEK LIQENI I THATE SHITET TRUALL TEK LIQENI I THATE 100m LARG AUTOSTRADES TIRANE-ELBASAN. SIPERFAQJA ES [more]
SHITET TOKA TEK LIQENI I THATE SHITET TRUALL TEK LIQENI I THATE 100m LARG AUTOSTRADES TIRANE-ELBASAN. SIPERFAQJA ES [more]
2,100 m2shiko me shume

Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Cen...

2,200 € per m2
Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM) Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngji [more]
Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM) Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngji [more]
  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €