Properties listed in Durres

Compare properties

Shitet Toka tek sektori Rinia, Durres

25 € per m2
Shitet toka tek sektori Rinia, Durres . Shitet toka tek sektori Rinia, Durres me nje siperfaqe 43000m2. Toka eshte [more]
Shitet toka tek sektori Rinia, Durres . Shitet toka tek sektori Rinia, Durres me nje siperfaqe 43000m2. Toka eshte [more]
43,000 m2shiko me shume

Vile ne Shitje ne Golem Durres tek Rezidenca...

200,000 €
Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta) Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenc [more]
Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta) Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenc [more]

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK QENDRA  REZIDENCIA...

500 € /m2
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK QENDRA  REZIDENCIALE TE “PISHAT E BUTA” Shitet apartament 1+1 tek qendra Rezi [more]
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK QENDRA  REZIDENCIALE TE “PISHAT E BUTA” Shitet apartament 1+1 tek qendra Rezi [more]
13

SHITEN AMBIENTE PER HOTELE NE DURRES (plazh)

600 € /m2
SHITEN AMBIENTE PER HOTELE NE DURRES (plazh) Shiten ambiente per Hotele brenda nje Qendre Rezidenciale ne Durres  ( [more]
SHITEN AMBIENTE PER HOTELE NE DURRES (plazh) Shiten ambiente per Hotele brenda nje Qendre Rezidenciale ne Durres  ( [more]
19

SHITEN APARTAMENTE NE DURRES (plazh)

550 € /m2
SHITEN APARTAMENTE NE DURRES (plazh) Shiten apartamente ne Durres ( plazh) ne zonen Hekurudhore brenda nje Qendre R [more]
SHITEN APARTAMENTE NE DURRES (plazh) Shiten apartamente ne Durres ( plazh) ne zonen Hekurudhore brenda nje Qendre R [more]
10

SHITET PAPAFINGO NE DURRES (plazh)

750 € /m2
SHITET PAPAFINGO NE DURRES (plazh) Shitet Papafingo ne Durres ne plazh vetem 2 km larg ures se Dajlanit. Papafingo [more]
SHITET PAPAFINGO NE DURRES (plazh) Shitet Papafingo ne Durres ne plazh vetem 2 km larg ures se Dajlanit. Papafingo [more]

Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet

360,000 €
Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli p [more]
Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli p [more]

Shitet apartament 1+1 ne Golem (Pishat e But...

450 € per m2
Shitet apartament 1+1 ne Golem (Pishat e Buta) Shitet apartament ne Durres. Apartamenti ndodhet ne Golem perballe R [more]
Shitet apartament 1+1 ne Golem (Pishat e Buta) Shitet apartament ne Durres. Apartamenti ndodhet ne Golem perballe R [more]

Shiten apartamente ne nje qender Rezidencial...

600 € per m2
Shiten apartamente ne nje qender Rezidenciale ne Golem Shiten apartamente ne nje qender Rezidenciale ne Golem, afer [more]
Shiten apartamente ne nje qender Rezidenciale ne Golem Shiten apartamente ne nje qender Rezidenciale ne Golem, afer [more]

Shitet Bar-Restorant ne Durres

1,500 € per m2
Shitet Bar-Restorant ne Durres Shitet Bar-Restorant ne Durres, afer Vollges. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka f [more]
Shitet Bar-Restorant ne Durres Shitet Bar-Restorant ne Durres, afer Vollges. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka f [more]
2 210 m2shiko me shume

Shitet apartament ne nje qender rezidenciale...

35,000 €
Shitet apartament 1+1 ne nje qender rezidenciale ne Golem Shitet apartament ne Golem, tek hotel “Pameba” [more]
Shitet apartament 1+1 ne nje qender rezidenciale ne Golem Shitet apartament ne Golem, tek hotel “Pameba” [more]

Shitet apartament 2+1 te Qendra Rezidenciale...

500 € per m2
Shitet apartament 2+1 tek qendra rezidenciale tek Pishat e Buta (Durres) Shitet apartament 2+1 tek qendra rezidenci [more]
Shitet apartament 2+1 tek qendra rezidenciale tek Pishat e Buta (Durres) Shitet apartament 2+1 tek qendra rezidenci [more]
  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €