Your search results

Vile per shitje

900 € per m2
Mjull, Bathore,
shto tek te preferuarat
220

Shitet vile luksoze ne mjull bathore.

Shitet vile ne  Mjull, Bathore 3 km larg tiranes afer autostrades tirane-elbasan me 4 kate.

Me truall 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 490 m2. ne nje zone rezidenciale te sigurise se larte, e organizuar me infrastrukture te persosur, me rruge e gjelberim ne cdo cep.

Kati i pare magazine dhe garazhde te bollshme.

Kati i dyte soxhorno e madhe me oxhak funksional. 3 dhoma. me verande nga pjesa e perparme me pamje nga oborri i viles.

Kati i tret 4 dhoma gjumi te medha, banjo ,ballkon qe lidh dy dhoma gjumi shume te bollshme.

Kati i katert salla e madhe me oxhak funksional me punime druri dekorative, dizenjuar mrekullisht bukur dhe multifuksionale, dhe nje ballkon i madhe me pamje te mrekullueshme te natyres.

Numri i Pronës : 18285
Çmimi: 900 € per m2
Sipërfaqja Objektit : 490 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 700 m2
Dhoma: 9
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 3
Numri Kateve: 4
Adresa: Mjull, Bathore
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLIR...

1,500 € /m2
SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI” Shitet vile 4 kateshe tek “Berryli” brenda Unazes. Vila [more]
SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI” Shitet vile 4 kateshe tek “Berryli” brenda Unazes. Vila [more]

SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER &...

550,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER “CITY PARK” Ne autostrade,prane City Park shitet ambient biz [more]
SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER “CITY PARK” Ne autostrade,prane City Park shitet ambient biz [more]

SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT

800 € /m2
SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT Shitet vile 4-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane .  Me 700 [more]
SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT Shitet vile 4-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane .  Me 700 [more]
86 700 m2shiko me shume