Your search results

Vile Panoramike ne Shitje tek Kodra e Diellit

340,000 €
shto tek te preferuarat
162
Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit Vile tek Kodra e Diellit

Shitet vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Center. Ne kryqezim te rruges qe vjen pergjate rezidences Kodres se Diellit dhe rruges qe zbret nga Eleonoren. Me pamje teper panoramike dhe fantastike. Ajer i paster.Larg dhe afer Tiranes.

Kati i pare (perdhe) i viles eshte 126 m2, me 2 dhoma gjumi, sallon i madh, guzhine vecmas dhe verande nga para 250 m2. Ambienti para Viles eshte me gure dekorativ, anash me pisha te larta mbi 8 m dhe lule shumngjyreshe. Nga prapa ndodhet nje dyqan me hyrje me vete, nga rruga. Dyqani nga pas mund te punoj si i pavarur nga pjesa tjeter, duke qene me hyrje indipendente.

Kati i dyte dhe i trete kane hyrje indipendente anash viles gje qe ben te mundur edhe ndarjen e ketyre dy kateve me katin e pare, duke sjelle panvarsine dhe ndarjen e kateve per shfrytezimin e plote te tyre edhe me funksione te ndryshme. Kati i dyte ka nje siperfaqje prej 126 m2 me dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, sallon i madh, si dhe vernade e madhe.

Kati i trete eshte nje mrekulli e vertete me pamjen fantastike ku mund te shihet e gjithe Tirana. Ajo perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet dhe nga nje verando e madhe qe te jep mundesine te shijosh pamjen qe ta mundeson zona, Vila ka shume punime extra te kushtueshme e mjaft cilesore. E gjithe vila ka nje siperfaqje ndertimi prej 342 m2 dhe siperfaqje tualli prej 300 m2. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 340.000 euro (i diskutueshem).

Nje investim qe ja vlen per nje qe ja di vleren kesaj vile. Cdokush mund ta ktheje kete vile edhe si benefit privat duke e dhene katin e pare me qera (per lokal, dyqan, klinik etj) dhe duke banuar tek dy katet e siperme.

Qetesia, siguria, pastertia dhe plot favore te tjera e bejne kete vile te pakrahasueshme, dhe e kthejne ne nje investim qe nuk mund ta gjesh ne asnje vend tjeter.

Numri i Pronës : 18304
Çmimi: 340,000 €
Sipërfaqja Objektit : 342 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 300 m2
Numri Kateve: 3
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLIR...

1,500 € /m2
SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI” Shitet vile 4 kateshe tek “Berryli” brenda Unazes. Vila [more]
SHITET VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI” Shitet vile 4 kateshe tek “Berryli” brenda Unazes. Vila [more]

SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT

800 € /m2
SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT Shitet vile 4-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane .  Me 700 [more]
SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT Shitet vile 4-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane .  Me 700 [more]
86 700 m2shiko me shume

SHITET VILE NE FUND TE RRUGES SE KOSOVAREVE

250,000 €
SHITET VILE NE FUND TE RRUGES SE KOSOVAREVE Shitet Vile ne fund te rruges se Kosovareve  tek Kompleksi Dinamo. Vila [more]
SHITET VILE NE FUND TE RRUGES SE KOSOVAREVE Shitet Vile ne fund te rruges se Kosovareve  tek Kompleksi Dinamo. Vila [more]