Your search results

Vile ne Shitje ne Golem Durres tek Rezidenca e Vilave Elitare

200,000 €
Golem, Durres, tek Rezidenca e vilave elitare,
shto tek te preferuarat
160

Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta)

Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e Vilave Elitare ne nje pozicion fantastik, 880 m2 toke te mbjella me te gjitha pemet frutore e dekorative,si dhe me shume lule. Pamja e viles eshte fantastike sa te krijohet pershtypja sikur ndodhesh  ne parajse. E gjithe zona eshte krejtesisht e gjelberuar me pisha,rruge e rrugica te ndricuara . Siperfaqia e ndertimit 220m2 e organizuar me dy hyrje indipendente ku mund te rrine edhe dy familje si dhe kati i fundit e gatshme per nje papafingo 80m2. Vila eshte e mobiluar. Cmimi eshte i diskutueshem.

Numri i Pronës : 18266
Çmimi: 200,000 €
Sipërfaqja Objektit : 220 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 880 m2
Numri Kateve: 2
Adresa: Golem, Durres, tek Rezidenca e vilave elitare
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet

360,000 €
Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli p [more]
Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli p [more]