Your search results

Toke per Shitje ne Tale, Lezhe

50 € per m2
shto tek te preferuarat
181
okazion i ri

Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes.  Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te detit. Ka rruge kalimi ne krahe te saj dhe eshte e kuadruar dhe e rrethuar me xokel betoni dhe e shtruar me cakell. Ka dalje ne rere dhe eshte e gatshme per investime turistike ose investime te ndryshme te tjera. Ndodhet ne nje vend mjaft atraktivenga turiste shqiptare dhe te huaj.
Shitet per nje cmim teper te favorshem per vetem 50 euro/m2.

Numri i Pronës : 18277
Çmimi: 50 € per m2
Siperfaqja Pergjithshme: 16,332 m2
Numri Kateve: 1
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania