Your search results

Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet

360,000 €
Shkozet, ,
shto tek te preferuarat
144
Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit Vile ne Shkozet te Durresit

Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet

Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli prej 700 m2. Vila ka perpara  lulishte me peme dekorative te organizuara shume bukur me pamje ballore nga rruga. Anash eshte rruga 5 m e gjere e cila sherben per kalim nga pjesa e prapme e saj me rreth 200 m toke per kopesht. Ka parkim per 4-5 makina.  

  • Kati i pare : aktualisht eshte magazine por mund te organizohet edhe per banim ose biznes.
  • Kati i dyte : banim me verande te bukur nga para, me sallon pritjeje , guzhine vecmas , sallon tjeter per ndenje te familjareve , nje dhome gjumi , banjo dhe dy ballkone ne pjesen e prapme. 
  • Kati i trete: ka 4 dhoma gjumi , verande te madhe panoramike nga perpara , banjo dhe ballokon nga pjesa e prapme .

Vila sherben per banim por mund te organizohet edhe per biznes . Shitet per 360 000 euro

CMIMI: 360 000 euro

Numri i Pronës : 19040
Çmimi: 360,000 €
Siperfaqja Pergjithshme: 700 m2
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 2
Viti I Ndertimit: 2005
Garazhe: Po
Madhesia E Garazhit: 4-5 makina
Numri Kateve: 3
Adresa: Shkozet
Qyteti:
Zona:
Vendi: Albania
front yard

Compare properties

Prona te Ngjashme

Vile ne Shitje ne Golem Durres tek Rezidenca...

200,000 €
Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta) Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenc [more]
Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta) Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenc [more]