Your search results

Shitet toke tek Spitali Amerikan 2

500 € /m2
Spitali Amerikan 2,
shto tek te preferuarat
138

Shitet toke tek Spitali Amerikan 2

Shitet toke me nje siperfaqje 414 m2,  tek Spitali Amerikan 2. Toka ndodhet 100 m poshte Spitalit Amerikan dhe shitet per nje cmim prej 500 euro /m2.

CMIMI : 500 euro /m2

 

Adresa: Spitali Amerikan 2
Qyteti:
Shteti: ,
Vendi: Albania
Numri i Pronës : 18972
Çmimi: 500 € /m2
Sipërfaqja Objektit : 414 m2
Numri Kateve: 1

Compare properties

Similar Listings

Shitet toke ne Yzberisht

50 € per m2
Shitet toke ne Yzberisht Shitet toke ne Yzberisht. Siperfaqja e tokes eshte 5000 m2. Toka te jep mundesi perdorimi [more]
Shitet toke ne Yzberisht Shitet toke ne Yzberisht. Siperfaqja e tokes eshte 5000 m2. Toka te jep mundesi perdorimi [more]
5,000 m2shiko me shume

Shitet toke ne Prush afer Vaqarrit

55 € per m2
Shitet toke ne Prush afer Vaqarrit Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 7000 m2. T [more]
Shitet toke ne Prush afer Vaqarrit Shitet toke ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e tokes eshte 7000 m2. T [more]
7,000 m2shiko me shume

Shitet Toke ne Peze Helmes

45 € per m2
Shitet Toke ne Peze Helmes Shitet toke ne Peze Helmes, ngjitur me rrugen nacionale. Siperfaqja e tokes eshte 12400 [more]
Shitet Toke ne Peze Helmes Shitet toke ne Peze Helmes, ngjitur me rrugen nacionale. Siperfaqja e tokes eshte 12400 [more]
12,400 m2shiko me shume