Your search results

Shitet Resort ne Mullet ( Okazion )

shto tek te preferuarat
217

Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana -SHITET- Resorti me luksoz, me nje pamje fanatstike-panoramike. Me 7500 m2 Truall dhe rreth 4700 m2 Sip.Ndertimi.

Komoditet, relaks i plote dhe qetesi absolute. Fale Natyres dhe pozicionit gjeografik ku ndodhet ky Resort dhuron perhere kenaqesi. Gjelberim nga te gjitha pozicionet dhe kenaqesi shpirterore. Ajri i paster dhe mikroklima e zones afron mundesi te mrekullueshme per klientelen tone te preferuar.

Ne hapesirat e ketij Resorti cdo gje eshte punuar me shije dhe art. Mjedisi luksoz, ambiente clodhese, 2 pishina njera para hotelit (funksionale, familjare dhe dekorative), tjetra ne ambientet e clubit qe sherben per larmi veprimtarish per te rinjte, jane mjaft joshese per te gjitha grup moshat.

HOTELI me kapacitet 10 dhoma, dy prej tyre SUITA. Salla VIP per 20 persona me mobilim modern. Bar-Restoranti me pershtatje edhe per eventet e gezimet familjare, per 150 persona. Piceria per 70 persona. Guzhina e madhe dhe funksionale me te gjitha aksesoret e nevojshme.

Lulishtja me tend para dhe e mobiluar per 300 persona. Furre piceje me dru jashte, plus nje tjeter qe eshte brenda ne guzhine me gaz.

Ambiente te bollshme sherbimesh, magazina pa fund. Parking per 200 mjete. Gjeneratore qe mbulon tej kapacitetit te kerkesave te Resortit. Trasformatore private energjie me rregullatore, fushe volejbolli, clubi per akomodim 1000 persona, brenda te cilit jane edhe tre vende qe trajtohen me pronotime etj.

Numri i Pronës : 18168
Sipërfaqja Objektit : 4,700 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 7,500 m2
Numri Kateve: 1
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER &...

550,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER “CITY PARK” Ne autostrade,prane City Park shitet ambient biz [more]
SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER “CITY PARK” Ne autostrade,prane City Park shitet ambient biz [more]

SHITET AMBIENT BIZNESI

1,100 € /m2
SHITET AMBIENT BIZNESI Shitet ambient biznesi tek Kopshti Zologjik , prapa restorantit Gambero-Roso . Me nje siperf [more]
SHITET AMBIENT BIZNESI Shitet ambient biznesi tek Kopshti Zologjik , prapa restorantit Gambero-Roso . Me nje siperf [more]

SHITET BIZNESI

25,000 €
SHITET BIZNESI Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda [more]
SHITET BIZNESI Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda [more]
1 120 m2shiko me shume