Your search results

Shitet Lokal tek Komuna e Parisit

1,800 € euro/m2
,
shto tek te preferuarat
486
Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit Lokal tek Komuna Parisit

Shitet Lokal tek Komuna e Parisit

Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje siperfaqe 126 m2, me hyrje indipedente e pavarur nga pallati. Eshte ne kend dhe ka fasad dopio ku njera shikon rrugen. Eshte nje prone joshese dhe investim i sigurt. Shitet per vetem 1800 euro /m2 . NXITONI.

CMIMI: 1800 euro/ m2

Numri i Pronës : 18975
Çmimi: 1,800 € euro/m2
Sipërfaqja Objektit : 126 m2
Tualete: 2
Numri Kateve: 2
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

SHITET BIZNESI

25,000 €
SHITET BIZNESI Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda [more]
SHITET BIZNESI Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda [more]
1 120 m2shiko me shume

Shiten Apartamente 1+1 , 2+1 , 3+1 , dyqane,...

Shiten Apartamente 1+1 , 2+1 , 3+1 , dyqane, garazhde ne nje qender Rezidenciale Shiten Apartamente 1+1 , 2+1 , 3+1 [more]
Shiten Apartamente 1+1 , 2+1 , 3+1 , dyqane, garazhde ne nje qender Rezidenciale Shiten Apartamente 1+1 , 2+1 , 3+1 [more]

Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Cen...

2,200 € per m2
Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM) Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngji [more]
Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM) Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngji [more]