Your search results

Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM)

2,200 € per m2
Capital Shopping Center (PAM), Tirane AL,
shto tek te preferuarat
167

Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM)

Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngjitur me Capital Shopping Center (PAM). Siperfaqja e lokalit eshte 160 m2. Ambienti mund te perdoret per bar-kafe dhe per cdo lloj tjeter biznesi. Brenda ketij ambienti jane bere investime shume cilesore dhe te shtrenjta. Gjithashtu dhe mobilimi eshte mjaft i kushtueshem. Aktualisht ambienti eshte i dhene me qera me 1500 euro ne muaj.

Ky lokal shitet por edhe kembehet me klering deri ne 50% te vleres ekuivalente, plus mund te behet pagesa edhe me keste deri ne gjashte muaj. Vlera e kerkuar me gjendjen e ambientit, pozicionin dhe punimet e mobilimi eshte minimalisht 50% me pak se vlera reale. Shitet per nje cmim okazion, per vetem 2200 euro/m2.

Adresa: Capital Shopping Center (PAM), Tirane AL
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania
Numri i Pronës : 18330
Çmimi: 2,200 € per m2
Sipërfaqja Objektit : 160 m2
Numri Kateve: 1

Compare properties

Similar Listings

SHITET AMBIENT BIZNESI 452 m2

900 € /m2
SHITET AMBIENT BIZNESI 452 m2 Shitet Ambient Biznesi kati perdhe , sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne f [more]
SHITET AMBIENT BIZNESI 452 m2 Shitet Ambient Biznesi kati perdhe , sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne f [more]

Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit

5,000 €
Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi s [more]
Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi s [more]

SHITET BIZNESI

25,000 €
SHITET BIZNESI Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda [more]
SHITET BIZNESI Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda [more]
1 120 m2shiko me shume