Your search results

SHITET BIZNESI

25,000 €
rruga e Kavajes, ,
shto tek te preferuarat
167
Lokal tek rruga Kavajes

SHITET BIZNESI

Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe 80 m2 jashte , i miremobiluar dhe ne gjendje pune. Biznesi shitet per 25000 euro dhe 1500 euro/muaj qeraja.

CMIMI : 25000 euro

 

Adresa: rruga e Kavajes
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania
Numri i Pronës : 19031
Çmimi: 25,000 €
Sipërfaqja Objektit : 120 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 200 m2
Tualete: 1
Numri Kateve: 0

Compare properties

Similar Listings

SHITET AMBIENT BIZNESI 452 m2

900 € /m2
SHITET AMBIENT BIZNESI 452 m2 Shitet Ambient Biznesi kati perdhe , sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne f [more]
SHITET AMBIENT BIZNESI 452 m2 Shitet Ambient Biznesi kati perdhe , sapo kalon tunelin per tek Kodra e Diellit, ne f [more]

Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit

5,000 €
Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi s [more]
Shitet Biznesi tek qyteti i Studentit Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi s [more]

Shitet Lokal tek Komuna e Parisit

1,800 € euro/m2
Shitet Lokal tek Komuna e Parisit Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje sipe [more]
Shitet Lokal tek Komuna e Parisit Shitet Lokal tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Lokali ka nje sipe [more]
2 126 m2shiko me shume