Your search results

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali

110,000 €
Kristali, ,
shto tek te preferuarat
289
Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali Apartament tek Kristali

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon te madh me kend, guzhine , 2 tualete , 2 ballkone te mbyllura me orjentim jug-lindje dhe pa pengesa te pamjes. Ky apartament ka edhe 100 m2 tarace siper te shfrytezueshme dhe te individiualizuara e cila mund te shfrytezohet edhe sic eshte por edhe mund te mbulohet me tende ose me konstruksione metalike e panele sanduic. Bleresi i kesaj prone ka privilegjin e kenaqesise shpirterore, ajrit te paster dhe pamjes se mrekullueshme qe ofron. Shitet per vetem 110 000 euro, Nxitoni.

CMIMI : 110 000 euro 

Numri i Pronës : 18986
Çmimi: 110,000 €
Sipërfaqja Objektit : 118 m2
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
Numri Kateve: 1
Adresa: Kristali
Qyteti:
Zona:
Shteti: ,
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT

85,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT Apartamenti eshte 3+1 dhe ka nje siperfaqje prej 90.7 m2,( NETO). Respektivis [more]
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT Apartamenti eshte 3+1 dhe ka nje siperfaqje prej 90.7 m2,( NETO). Respektivis [more]

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CRISTAL CENTER

67,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CRISTAL CENTER Shitet apartament 1+1 brenda qendres Cristal Center. Eshte i organizuar me [more]
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CRISTAL CENTER Shitet apartament 1+1 brenda qendres Cristal Center. Eshte i organizuar me [more]

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

60,000 €
Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartam [more]
Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartam [more]