Your search results

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

60,000 €
Stadiumi Dinamo, ,
shto tek te preferuarat
281
Apatament tek Stadiumi Dinamo Apatament tek Stadiumi Dinamo Apatament tek Stadiumi Dinamo Apatament tek Stadiumi Dinamo Apatament tek Stadiumi Dinamo

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe te vetem te pallatit 4 katesh (pallat i ndertuar ne 1991). Apartamenti te jep mundesine dhe per te ndertuar nje kate me lart papafingo me konstruksion metalik, eshte i perbere nga nje salle e madhe , guzhine , koridor , nje dhome dhe nje banjo. Shitet per vetem 60000  euro.

CMIMI : 60 000 euro

 

 

 

Numri i Pronës : 18962
Çmimi: 60,000 €
Sipërfaqja Objektit : 66 m2
Dhoma: 1
Tualete: 1
Viti I Ndertimit: 1991
Numri Kateve: 4
Adresa: Stadiumi Dinamo
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT

85,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT Apartamenti eshte 3+1 dhe ka nje siperfaqje prej 90.7 m2,( NETO). Respektivis [more]
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK VARRI BAMIT Apartamenti eshte 3+1 dhe ka nje siperfaqje prej 90.7 m2,( NETO). Respektivis [more]

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CRISTAL CENTER

67,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CRISTAL CENTER Shitet apartament 1+1 brenda qendres Cristal Center. Eshte i organizuar me [more]
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK CRISTAL CENTER Shitet apartament 1+1 brenda qendres Cristal Center. Eshte i organizuar me [more]

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali

110,000 €
Shitet Apartament 2+1 tek Kristali Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartam [more]
Shitet Apartament 2+1 tek Kristali Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartam [more]
22 118 m2shiko me shume