Your search results

Shite  apartament 1+1 tek Kristal Center 

67,000 €
Kristal Center, ,
shto tek te preferuarat
51
Apartament 1+1 tek Kristal Center Apartament 1+1 tek Kristal Center Apartament 1+1 tek Kristal Center Apartament 1+1 tek Kristal Center Apartament 1+1 tek Kristal Center Apartament 1+1 tek Kristal Center Apartament 1+1 tek Kristal Center

Shite  apartament 1+1 tek Kristal Center

Shitet apartament 1+ 1  ngjitur me hyrjen e Kristal Center , me nje siperfaqe prej 70 m2 ne katin e 4 . Apartamenti ne brendesi ka nje sallon bashke me guzhine, 1 banjo, dhome gjumi dhe 2 ballkone . Me nje pamje te mrekullueshme , i mireorganizuar dhe i mobiluar aparamenti shitet per 67000 euro.

CMIMI : 67000 euro

Adresa: Kristal Center
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Vendi: Albania
Numri i Pronës : 19056
Çmimi: 67,000 €
Siperfaqja Pergjithshme: 70 m2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
Numri Kateve: 4

Compare properties

Similar Listings

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali

110,000 €
Shitet Apartament 2+1 tek Kristali Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartam [more]
Shitet Apartament 2+1 tek Kristali Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartam [more]
22 118 m2shiko me shume

Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo

60,000 €
Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartam [more]
Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo Shitet Apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo me nje siperfaqe 66 m2. Apartam [more]

Shitet apartament 3+1  tek Kopshti Zologjik

1,000 € per m2
Shitet apartament 3+1  tek Kopshti Botanik Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Zologjik ne krahe te Xhamise , ne buze [more]
Shitet apartament 3+1  tek Kopshti Botanik Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Zologjik ne krahe te Xhamise , ne buze [more]
31 130 m2shiko me shume