Your search results

JEPET ME QERA  BAR-KAFE

1,500 € /muaj
,
shto tek te preferuarat
486
Lokal tek rruga Kavajes Lokal tek rruga Kavajes Lokal tek rruga Kavajes Lokal tek rruga Kavajes Lokal tek rruga Kavajes Lokal tek rruga Kavajes Lokal tek rruga Kavajes

JEPET ME QERA  BAR-KAFE

Jepet me qera  lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe 80 m2 jashte , i miremobiluar dhe ne gjendje pune. Lokali shitet per 25000 euro dhe 1500 euro/muaj qeraja.

CMIMI : 1500 euro/muaj

 

Numri i Pronës : 19055
Çmimi: 1,500 € /muaj
Sipërfaqja Objektit : 120 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 200 m2
Tualete: 1
Numri Kateve: 0
Qyteti:
Shteti:
Vendi: Albania

Compare properties

Prona te Ngjashme

JEPET ME QERA LOKAL  “BAR-KAFE”

400 € /muaj
JEPET ME QERA LOKAL  “BAR-KAFE” Jepet me qera lokal “bar-kafe” tek Cristal Center buze rrug [more]
JEPET ME QERA LOKAL  “BAR-KAFE” Jepet me qera lokal “bar-kafe” tek Cristal Center buze rrug [more]

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUD...

1,000 € /muaj
JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera ambient biznesi tek Qytet Studenti 250 m2 brenda dhe [more]
JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera ambient biznesi tek Qytet Studenti 250 m2 brenda dhe [more]
2 250 m2shiko me shume

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Dur...

400 € / muaj
Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit” Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzis [more]
Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit” Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzis [more]
1 160 m2shiko me shume