Your search results

AMBIENTE PER ZYRA DHE SHERBIME TE CFARDOLLOJSHME ME QERA

4,500 € /muaj
in
Sauk, ,
shto tek te preferuarat
27
Pallati me qera

AMBIENTE PER ZYRA DHE SHERBIME TE CFARDOLLOJSHME ME QERA

Ambiente per zyra dhe sherbime te cfardollojshme me qera PALLAT 5 KATE 800 M2 PER VETEM 4500 EURO NE MUAJ (I negociueshem)

Ne Sauk, ne rrugen per tek TEG-u, vetem 10 minuta nga Qendra e Tiranes, me fasad xhami nga rruga, ne nje zone te afirmuar per veprimtari te shumta industrialo-tregtare.

Objekti ka nje pamje fantastike, dhe i punuar enkas per sherbime, me kamera sigurie, me infrastrukture moderne, i gatshem per cdo lloj pune.

Pallati eshte 5 kate. Cdo kate eshte nga 160 m2, dhe ne total ben 800 m2. Mund te perdoret per cfare do lloj pune, per zyra, spitale, call center, kopesht, BANKA (SHUME E FAVOSHME) etj. Parkim per 15 makina.

CMIMI: 4500 euro/muaj

INVESTIM QE JA VLEN! NXITONI!

Adresa: Sauk
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Vendi: Albania
Numri i Pronës : 19065
Çmimi: 4,500 € /muaj
Sipërfaqja Objektit : 160 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 800 m2
Numri Kateve: 5

Compare properties

Similar Listings

Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Dur...

400 € / muaj
Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit” Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzis [more]
Jepen ambient me Qera tek Rruga e “Durresit” Jepet me qera ambient ne katin e dyte te nje pallati egzis [more]
1 160 m2shiko me shume

Jepet me qera kati i trete i nje vile per z...

200 € / muaj
Jepet me qera  kati i trete i nje vile Jepet me qera  kati i trete i nje vile tek gjimnazi Sami Fasheri. Siperfaqja [more]
Jepet me qera  kati i trete i nje vile Jepet me qera  kati i trete i nje vile tek gjimnazi Sami Fasheri. Siperfaqja [more]

Jepet me qera kati i dyte i nje vile per zy...

200 € / muaj
Jepet me qera  kati i dyte i nje vile Jepet me qera  kati i dyte i nje vile tek gjimnazi Sami Fasheri. Siperfaqja e [more]
Jepet me qera  kati i dyte i nje vile Jepet me qera  kati i dyte i nje vile tek gjimnazi Sami Fasheri. Siperfaqja e [more]