Prona

Compare properties

Shitet Hotel

2,800,000 €
Shitet Hotel Shitet Hotel ne nje nga zonat me te rendesishme te Tiranes, vetem pak metra larg qendres se kryeqyteti [more]
Shitet Hotel Shitet Hotel ne nje nga zonat me te rendesishme te Tiranes, vetem pak metra larg qendres se kryeqyteti [more]
1,135 m2shiko me shume

Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinam...

1,600,000 €
Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo me siperfaqje nga 300 m [more]
Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo Shitet vile me 4 duplexe tek Kompleksi Dinamo me siperfaqje nga 300 m [more]

Shitet Vila tek Kopeshti Zoologjik

600,000 €
Shitet vila 4-kateshe prane Kopshtit Zoologjik. Me nje siperfaqe totale prej 600m2 truall dhe 550 m2 siperfaqe nder [more]
Shitet vila 4-kateshe prane Kopshtit Zoologjik. Me nje siperfaqe totale prej 600m2 truall dhe 550 m2 siperfaqe nder [more]

Shitet Hotel tek Rruga e Elbasanit

600,000 €
Shitet Hotel tek rruga e Elbasanit Shitet hotel tek rruga e Elbasanit me siperfaqe trualli 400 m2. Hoteli ka 5 kate [more]
Shitet Hotel tek rruga e Elbasanit Shitet hotel tek rruga e Elbasanit me siperfaqe trualli 400 m2. Hoteli ka 5 kate [more]
11 800 m2shiko me shume

SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER &...

550,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER “CITY PARK” Ne autostrade,prane City Park shitet ambient biz [more]
SHITET AMBIENT BIZNESI NE AUTOSTRADE  AFER “CITY PARK” Ne autostrade,prane City Park shitet ambient biz [more]

Shitet papafingo tek Kompleksi Dinamo

500,000 €
Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo me nje siperfaqje prej 350 m2. Brenda n [more]
Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo me nje siperfaqje prej 350 m2. Brenda n [more]

Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet

360,000 €
Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli p [more]
Shitet Vile 3 kateshe  ne Shkozet Shitet Vile 3 kateshe ne Shkozet afer ures se Dajlanit me nje siperfaqe trualli p [more]

Shitet papafingo tek Komuna e Parisit

350,000 €
Shitet papafingo tek Komuna e Parisit Shitet papafingo afer Lulishtes tek Komuna e Parisit. Siperfaqja brenda e tij [more]
Shitet papafingo tek Komuna e Parisit Shitet papafingo afer Lulishtes tek Komuna e Parisit. Siperfaqja brenda e tij [more]
2 350 m2shiko me shume

Shitet papafingo tek Gjykata e Rrethit te Ti...

350,000 €
Tek gjykata e rrethit tirane shitet kati i fundit i nje pallati, me hyrje me vete indipedente dhe dere te bliduar n [more]
Tek gjykata e rrethit tirane shitet kati i fundit i nje pallati, me hyrje me vete indipedente dhe dere te bliduar n [more]
72 355 m2shiko me shume
11

Vile Panoramike ne Shitje tek Kodra e Dielli...

340,000 €
Shitet vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Cent [more]
Shitet vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Cent [more]

Shitet vile 4 katshe tek Qyteti i Studentit

320,000 €
Shitet vile 4 katshe tek Qyteti i Studentit Shitet vile ngjitur me Qyteti i Studentit. Vila ka kater kate me 150 m2 [more]
Shitet vile 4 katshe tek Qyteti i Studentit Shitet vile ngjitur me Qyteti i Studentit. Vila ka kater kate me 150 m2 [more]
4 400 m2shiko me shume

Shitet Magazine ne Vaqarr

320,000 €
Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazin [more]
Shitet Magazine ne Vaqarr Shitet magazine ne fshatin Prush, afer Vaqarrit. Siperfaqja e truallit ku ndodhet magazin [more]