Komuna e Parisit - Kristal Center (Tirana - city)
+355684044520
Email: info@merlinimobiliare.com
Διαμέρισμα προς πώληση Kodra e Diellit (Tirana - city)
€ 196.000, 125 τ.μ.
Κωδ. Αναζήτησης:
19904137
| Κατοικία |
Διαμέρισμα |
| Τιμή |
€ 196.000 |
| Εμβαδόν (τ.μ.) |
125 τ.μ. |
| Τιμή ανά τ.μ. |
€ 1.568 |
| Περιοχή |
Kodra e Diellit (Tirana - city) |
| Δωμάτια |
2 |
| Όροφος |
1ος |
| Επίπεδα |
1 |
| Σαλόνια |
1 |
| Μπάνια |
1 |
| WC |
1 |
- Φωτεινό,
|