Κοινότητα Παρίσιου (Τίρανα - πόλη)
+355684044520
Email: info@merlinimobiliare.com
Διαμέρισμα προς πώληση Πασκουκιάν
€ 161.000, 114 τ.μ.
Κωδ. Αναζήτησης:
19880188
| Κατοικία |
Διαμέρισμα |
| Τιμή |
€ 161.000 |
| Εμβαδόν (τ.μ.) |
114 τ.μ. |
| Τιμή ανά τ.μ. |
€ 1.412 |
| Περιοχή |
Πασκουκιάν (Τίρανα - πόλη) |
| Δωμάτια |
3 |
| Όροφος |
6ος |
| Θέση Στάθμευσης |
Ναι |
| Επίπεδα |
1 |
| Κουζίνες |
1 |
| Σαλόνια |
1 |
| Μπάνια |
2 |
| WC |
2 |
| Κατάσταση |
Βαμμένο |
- Επιπρόσθετα στοιχεία:
- Ασανσέρ,
- Βεράντα,
- Εσωτερική σκάλα,
- Προσανατολισμός: Νότιος,
- Τύποι Υαλοπινάκων: Διπλός υαλοπίνακας,
|