Merlin real estate
Rruga Bilal Golemi ne zonen Komuna e Parisit Tirane, Komuna e Parisit - Kristal Center (Tirana - city)
Merlin real estate
+355684044520
Email: info@merlinimobiliare.com
Apartment zu verkaufen Kodra e Diellit (Tirana - city)
€ 196.000, 125 qm
Immobilien-Code:
19904137
| Wohnimmobilie |
Apartment |
| Preis |
€ 196.000 |
| Fläche (qm) |
125 qm |
| Preis per qm |
€ 1.568 |
| Nachbarschaft |
Kodra e Diellit (Tirana - city) |
| Zimmer |
2 |
| Stockwerk |
1. |
| Stockwerke |
1 |
| Wohnzimmer |
1 |
| Badezimmer |
1 |
| WC |
1 |
- Hell,
|