Your search results

PRONA VIP

Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Cen...

2,200 € per m2
Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM) Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngji [more]
Shitet Lokal ngjitur me Capital Shopping Center (PAM) Shitet lokal mes Kopshtit Zologjik dhe Kopshtit Botanik, ngji [more]

Vile Panoramike ne Shitje tek Kodra e Dielli...

340,000 €
Shitet vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Cent [more]
Shitet vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi 342 m2 dhe siperfaqje tualli 300 m2. Vila ndodhet perball Kristal Cent [more]
18

Vile per shitje

900 € per m2
Shitet vile luksoze ne mjull bathore. Shitet vile ne  Mjull, Bathore 3 km larg tiranes afer autostrades tirane-elba [more]
Shitet vile luksoze ne mjull bathore. Shitet vile ne  Mjull, Bathore 3 km larg tiranes afer autostrades tirane-elba [more]
43 490 m2shiko me shume
okazion i ri

Toke per Shitje ne Tale, Lezhe

50 € per m2
Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes.  Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales [more]
Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes.  Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales [more]

Vile ne Shitje ne Golem Durres tek Rezidenca...

200,000 €
Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta) Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenc [more]
Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenca e vilave elitare (Pishat e buta) Shitet vile ne Golem Durres tek Rezidenc [more]

Shitet Resort ne Mullet ( Okazion )

Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana -SHITET- Resorti me luksoz, me nje pamje fanatstike-panoramike. [more]
Pergjate rruges se Elbasanit,vetem 6 km nga Tirana -SHITET- Resorti me luksoz, me nje pamje fanatstike-panoramike. [more]
4,700 m2shiko me shume

PRONAT E REJA

0 € to 1,500,000 €

JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MA...

1.50 € /m2 ne muaj
JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS Jepet me qera magazine ne rrugen dytesore Maminas.  Magazina ka n [more]
JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS Jepet me qera magazine ne rrugen dytesore Maminas.  Magazina ka n [more]

SHITET TOKE NE AUTOSTRADE AFER QENDRES TREGT...

70 € /m2
SHITET TOKE NE AUTOSTRADE AFER QENDRES TREGTARE “CITY PARK” Shitet toke 1120 m2  ne autostrade afer Cit [more]
SHITET TOKE NE AUTOSTRADE AFER QENDRES TREGTARE “CITY PARK” Shitet toke 1120 m2  ne autostrade afer Cit [more]

JEPEN ME QERA 2 KATE DUBLEX TE NJE VILE

700 €
JEPEN ME QERA 2 KATE DUBLEX TE NJE VILE Jepen me qera dy kate dublex te nje vile. Siperfaqja e saj eshte 216 m2. Vi [more]
JEPEN ME QERA 2 KATE DUBLEX TE NJE VILE Jepen me qera dy kate dublex te nje vile. Siperfaqja e saj eshte 216 m2. Vi [more]
43 216 m2shiko me shume

VILE ME QERA NE SELITE

1,300 € /muaj
VILE ME QERA NE SELITE Vile 3 kateshe me qera ne Selite midis grupit te vilave me nje pamje shume te bukur. Vila ka [more]
VILE ME QERA NE SELITE Vile 3 kateshe me qera ne Selite midis grupit te vilave me nje pamje shume te bukur. Vila ka [more]
2 250 m2shiko me shume

SHITET DYQAN TEK “UJESJELLSI I TIRANES...

1,650 € /m2
SHITET DYQAN TEK “UJESJELLSI I TIRANES” Shitet dyqan tek ujesjellesi i Tiranes ( Medreseja) ne lagje , [more]
SHITET DYQAN TEK “UJESJELLSI I TIRANES” Shitet dyqan tek ujesjellesi i Tiranes ( Medreseja) ne lagje , [more]

SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT

800 € /m2
SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT Shitet vile 4-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane .  Me 700 [more]
SHITET VILE 4 KATESHE TEK RR.ELBASANIT Shitet vile 4-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane .  Me 700 [more]
86 700 m2shiko me shume

JEPET ME QERA VILE TEK RR.ELBASANIT

800 € /muaj
JEPET ME QERA VILE TEK RR.ELBASANIT Jepet me qera vile 3-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane . Sipe [more]
JEPET ME QERA VILE TEK RR.ELBASANIT Jepet me qera vile 3-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane . Sipe [more]
3 300 m2shiko me shume

JEPET VILE ME QERA 

800 € /muaj
JEPET VILE ME QERA  Jepet vile me qera tek Kopshti Zologjik ngjitur me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe 700 m [more]
JEPET VILE ME QERA  Jepet vile me qera tek Kopshti Zologjik ngjitur me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe 700 m [more]
4 500 m2shiko me shume