Properties listed in Qera

Compare properties

JEPET ME QERA ECHANGE TEK QYTET STUDENTI

300 € /muaj
JEPET ME QERA ECHANGE TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera Echange tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. [more]
JEPET ME QERA ECHANGE TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera Echange tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. [more]

JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DU...

6,000 € /muaj
JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES Jepet me qera hotel ne autostraden Tirane-Durres , ne zonen e City [more]
JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES Jepet me qera hotel ne autostraden Tirane-Durres , ne zonen e City [more]

JEPET ME QERA VILE 4 KATESHE TEK “BERR...

1,800 € /muaj
JEPET ME QERA VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI” Jepet me qera vile 4 kateshe tek “Berryli” brend [more]
JEPET ME QERA VILE 4 KATESHE TEK “BERRYLI” Jepet me qera vile 4 kateshe tek “Berryli” brend [more]

JEPET ME QERA VILE PANORAMIKE TEK “KOD...

1,100 € /muaj
JEPET ME QERA VILE PANORAMIKE TEK “KODRA E DIELLIT” Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi [more]
JEPET ME QERA VILE PANORAMIKE TEK “KODRA E DIELLIT” Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqje ndertimi [more]

JEPET ME QERA LOKAL  “BAR-KAFE”

400 € /muaj
JEPET ME QERA LOKAL  “BAR-KAFE” Jepet me qera lokal “bar-kafe” tek Cristal Center buze rrug [more]
JEPET ME QERA LOKAL  “BAR-KAFE” Jepet me qera lokal “bar-kafe” tek Cristal Center buze rrug [more]

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUD...

1,000 € /muaj
JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera ambient biznesi tek Qytet Studenti 250 m2 brenda dhe [more]
JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera ambient biznesi tek Qytet Studenti 250 m2 brenda dhe [more]
2 250 m2shiko me shume

JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MA...

1.50 € /m2 ne muaj
JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS Jepet me qera magazine ne rrugen dytesore Maminas.  Magazina ka n [more]
JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS Jepet me qera magazine ne rrugen dytesore Maminas.  Magazina ka n [more]

JEPEN ME QERA 2 KATE DUBLEX TE NJE VILE

700 €
JEPEN ME QERA 2 KATE DUBLEX TE NJE VILE Jepen me qera dy kate dublex te nje vile. Siperfaqja e saj eshte 216 m2. Vi [more]
JEPEN ME QERA 2 KATE DUBLEX TE NJE VILE Jepen me qera dy kate dublex te nje vile. Siperfaqja e saj eshte 216 m2. Vi [more]
43 216 m2shiko me shume

VILE ME QERA NE SELITE

1,300 € /muaj
VILE ME QERA NE SELITE Vile 3 kateshe me qera ne Selite midis grupit te vilave me nje pamje shume te bukur. Vila ka [more]
VILE ME QERA NE SELITE Vile 3 kateshe me qera ne Selite midis grupit te vilave me nje pamje shume te bukur. Vila ka [more]
2 250 m2shiko me shume

JEPET ME QERA VILE TEK RR.ELBASANIT

800 € /muaj
JEPET ME QERA VILE TEK RR.ELBASANIT Jepet me qera vile 3-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane . Sipe [more]
JEPET ME QERA VILE TEK RR.ELBASANIT Jepet me qera vile 3-kateshe tek rruga e Elbasanit prane Vilave Gjermane . Sipe [more]
3 300 m2shiko me shume

JEPET VILE ME QERA 

800 € /muaj
JEPET VILE ME QERA  Jepet vile me qera tek Kopshti Zologjik ngjitur me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe 700 m [more]
JEPET VILE ME QERA  Jepet vile me qera tek Kopshti Zologjik ngjitur me nje siperfaqe ndertimi prej 400 m2 dhe 700 m [more]
4 500 m2shiko me shume

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI

400 € /muaj
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI Jepet me qera apartament 2+1 tek Ali Demi me nje siperfaqe prej 100 m2 ne [more]
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ALI DEMI Jepet me qera apartament 2+1 tek Ali Demi me nje siperfaqe prej 100 m2 ne [more]
2 100 m2shiko me shume
  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €